Produkt chwilowo niedostępny SilverVit   srebro 200 ml Zobacz większe

SilverVit srebro 200 ml

Srebro koloidalne  50 ppm, pojemność 200 ml z atomizerem

Więcej szczegółów

80,00 zł brutto

Więcej informacji

Srebro koloidalne o stężeniu 50 ppm jest roztworem o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym i grzybobójczym. Srebro koloidalne niejonowe jest najczystszym rodzajem srebra. Służy do użytku zewnętrznego.

• Kolor – Niejonowe Nano srebro 50 ppm jest przezroczyste i wygląda jak woda. Srebra innych producentów reagują na światło (zmieniają kolor), co świadczy o tym, że są to jonowe srebra (mniej bezpieczne dla ludzi).
• Kształt nano cząsteczki – płaski kształt nano cząsteczki powoduje doskonałe przyleganie do powierzchni na którą działa, dzięki temu wielokrotnie zwiększona jest powierzchnia czynna koloidu.

Struktura płatkowa tego koloidu sprawia, że jest to produkt o najwyższej możliwej powierzchni czynnej. Widać na załączonych zdjęciach, że płatkowy koloid naszej firmy posiada kilkukrotnie większą rzeczywistą powierzchnię czynną. Cząsteczka nasza zachowuje się niczym kartka papieru położona na stole, która przylega do miejsca, na które ma działać całą swoją powierzchnią. Srebro koloidalne w płynie posiada szerokie spektrum zastosowań.

Stosowanie zewnętrzne:
Koloidalne srebro stosowane jest na: skaleczenia, rany, zadrapania, do zakraplania do nosa czy oczu – nie podrażnia komórek i tkanek. Stosuje się je przez nanoszenie roztworu koloidalnego srebra bezpośrednio na skórę przy pomocy rozpylacza.

Składniki: Aqua, Colloidal Silver (Nano) 50ppm
Wygląd: ciecz klarowna
Barwa: bezbarwna
Zapach: bez zapachu, produkt nieperfumowany pH: 5,0-7,0

partia: 10/18

Data: 10.2020

30 innych produktów w tej samej kategorii: