Reishi - granulat 45 g Zobacz większe

Reishi - granulat 45 g

W medycynie Dalekiego Wschodu Reishi znany jest  i stosowany z powodzeniem od tysięcy lat. Nazywany jest "grzybkiem nieśmiertelności i długowieczności".  W chwili obecnej jego właściwości potwierdzają liczne badania kliniczne przeprowadzone w USA, Japonii oraz krajach UE.

Więcej szczegółów

109,00 zł brutto

Więcej informacji

W medycynie Dalekiego Wschodu Reishi znany jest  i stosowany z powodzeniem od tysięcy lat.   Nazywany jest "grzbkiem nieśmiertelnosci i długowiecznosci".  W chwili obecnej jego właściwości potwierdzaja liczne badania kliniczne przeprowadzone w USA, Japonii oraz krajach UE. 

Reishi (Lakonica Lśniąca) jest grzybem bogatym w witaminy, błonnik, aminokwasy a także triterpeny, fenole i polisacharydy. Grzyb ten skutecznie reguluje i aktywuje układ immunologiczny, zauważalnie wzmacniając jego funkcję i zwiększając zdolności obronne przeciwko np.nowotworom. Jest wykorzystywany we wspomaganiu terapii wielu chorób serca, wątroby, oskrzeli, nadciśnienia tętniczego i bezsennosci.  

Granulat grzybowy pochodzi w 100% z czystego,naturalnego grzyba, który dzięki unikalnym na skalę światową procesom staje się doskonale przyswajalny i wysoce aktywny.Tylko w ten sposób twarde włókna celulozy zostają skutecznie spulchnione i potencjał aktywności grzyba optymalnie zwiększony.

30 innych produktów w tej samej kategorii: