Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Spadek ceny

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Magiczne słowo brzmi: „Minerały Schindele’s”. Sam Robert Schindele zażywa ich codziennie jedną łyżkę. Specyfik ten wykuwany jest w kamieniołomach. Minerały Schindele’s to po prostu zmielona na proszek skała. Nie jest to jednak zwykła skała, lecz rodzaj prastarych pokładów kamiennych, podobnie jak lawa.

  24,00 zł Zamiast 25,00 zł
  Obniżka!
 • Większości ludzi słowo „mistyka" kojarzy się z czymś nierealnym. Jeśli jednak zaakceptujemy fakt, że wszystko to, co człowiek sobie pomyśli, musi być niejako realne (w przeciwnym razie nie mógłby on przecież myśleć), należy także pogodzić się z tym, że wszystko to, co „mistyczne", posiada jakże niezwykle realne podłoże. Magia mistyki jest dla wielu ludzi...

  39,00 zł Zamiast 62,00 zł
  Obniżka!
 • Edward Snowden, amerykański informator, który w roku 2013 opublikował tajne dokumenty odnośnie różnych systemów nadzoru amerykańskich tajnych służb wywiadowczych, znany jest większości z nas. Podobnie jak Julian Assange, rzecznik platformy informatorów WikiLeaks, który za cel postawił sobie upowszechnienie utrzymywanych w tajemnicy dokumentów.

  39,00 zł Zamiast 49,00 zł
  Obniżka!
 • Wierzycie w spiskowa teorię dziejów? Czy jest możliwe, że kilka silnych organizacji kieruje losami ludzkości?Mnóstwo książek opublikowano na ten temat, lecz masy ludzkie nie podchodzą do tych publikacji na poważnie.Tacy autorzy jak Jan van Helsing określani są "teoretykami spiskowej teorii dziejów", którzy widzą nieistniejące upiory i wodzą ludzi na manowce.

  39,00 zł Zamiast 53,00 zł
  Obniżka!
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów