Natto Bacillus Zobacz większe

Natto z Bacillopeptydazą F 60 kap.

Natto z Bacillopeptydazą F to ekstrakt z kultur nattobacillus, otrzymywany ze sfermentowanych nasion

Więcej szczegółów

125,00 zł brutto

Więcej informacji

Składniki: Maltodekstryna, ekstrakt z kultur     Natto Bacillus z peptydazą F

Powłoka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza (HPCM)

Zalecana dzienna porcja :

1 x 2 kapsułki dziennie pomiędzy posiłkami z dużą ilością płynu. Dawkę można w razie potrzeby zwiększyć do 3 x 2 kapsułki dziennie.

Natto z Bacillopeptydazą F to ekstrakt z kultur nattobacillus, otrzymywany ze sfermentowanych nasion japońskiej soi najwyższej jakości i jest określany jako suplement diety. Przypisuje mu się działania prozdrowotne i wzmacniające układ krwionośny. Natto z Bacillopeptydazą F spożywana jest przede wszystkim w Kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie od stuleci uchodzi za korzystne dla zdrowia, w szczególności dla serca i naczyń krwionośnych

Enzymy działają przez usuwanie z krwi substancji o nazwie PAI-1, zakłócającej naturalne procesy w organizmie. Z wiekiem koncentracja PAI-1 w organizmie wzrasta i pobudza w ten sposób zlepianie się płytek krwi – a co za tym idzie, ryzyko schorzeń naczyń wzrasta.

  •   Natto z Bacillopeptydazą F - określana jako „nattokinaza drugiej generacji”, enzym odkryty niedawno, mający - według najnowszych badań - znaczące działanie funkcjonalne, znacznie bardziej efektywny niż samo natto. Enzym ten oczyszczany jest za pomocą filtracji, suszony sublimacyjnie i formowany do postaci kapsułek.

30 innych produktów w tej samej kategorii: