6 ziaren - muesli orkiszowe WITALNE ŚNIADANIE Zobacz większe

6 ziaren - muesli orkiszowe WITALNE ŚNIADANIE

doskonały środek odżywczy dla dzieci i dorosłych. Zaleca się spożywać rano miseczkę do śniadania.Dla lepszej sprawności, witalności, metabolizmu, stymulacji gruczołów jelitowych i oczyszczani.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

Opis

Pojemność 750 g

Więcej informacji

Tylko dieta złożona ze zdrowych upraw zbóż zapewnia wysoki poziom składników odżywczych i sił witalnych. Wykorzystywane rodzaje zbóż pochodzą z upraw ekologicznych. Dlatego też ich wewnętrzna struktura jest harmonijna i zdrowa. Zebrano tu uprawiane w alkalicznym i kwaśnym środowisku gleby gatunki zbóż z ich specyficzną dla danego gatunku i miejsca uprawy zawartością, jako idealne połączenie orkiszu, żyta, jęczmienia, owsa, prosa, gryki i dietetycznych otrębów orkiszowych.

Sześć ziaren - Muesli orkiszowe to doskonały środek odżywczy dla dzieci i dorosłych. Zaleca się spożywać rano miseczkę do śniadania. Dla lepszej sprawności, witalności, metabolizmu, stymulacji gruczołów jelitowych i oczyszczania

Stosowanie:

Gotowe do użycia ziarna zamoczyć wieczorem w niewielkiej ilości (przegotowanej) wody i odstawić do lodówki.  Wzmacnia to samoczynnie siłę ich działania. Rano krótko podgrzać lub przygotować na surowo z owocami – jak np. banany, jabłka, starte na wiórki, maliny, jagody, truskawki itp. wg smaku ewntualnie z sokiem z agawy, miodem, namoczonymi wczesniej rodzynkami, zalecamy zalać mlekiem sojowym - waniliowym (koniecznie ekologinym, bez GMO). Podawać ładnie udekorowane.

25 innych produktów w tej samej kategorii: